Prekės kodas: B4X10/BN344
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
didmeninis
Min. kiekis: 1000
Kartotinis: 1000
Iš viso:
50.00
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1000 vnt.
Prekės aprašymas
Screw; M4x10; Head: cheese head; slotted; 1.2mm; steel; zinc BOSSARD
Prekės kodas
B4X10/BN344
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; M4x10; Head: cheese head; slotted; 1.2mm; steel; zinc
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B4X10/BN344
Brand
BOSSARD
Supplier's product code
B4X10/BN344
Product ID
U-1927677
BN standard
BN 344
Cut size
1.2mm
DIN standard
DIN 85A
Head diameter
8mm
Head height
2.4mm
ISO standard
ISO 1580
Kind of cut
slotted
Kind of head
cheese head
Length
10mm