Prekės kodas: B4X10/BN381
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
didmeninis
Min. kiekis: 200
Kartotinis: 200
Iš viso:
10.00
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra4409 vnt.
Prekės aprašymas
Screw; M4x10; 0.7; Head: cheese head; Phillips; PH2; steel; zinc BOSSARD
Prekės kodas
B4X10/BN381
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; M4x10; 0.7; Head: cheese head; Phillips; PH2; steel; zinc
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B4X10/BN381
BN standard
BN 381
Cut size
PH2
Head diameter
7mm
Head height
2.6mm
ISO standard
ISO 7048
Kind of cut
Phillips
Kind of head
cheese head
Length
10mm