Prekės kodas: 11BG1201D012
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
61.40
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra6 vnt.
Prekės aprašymas
Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NC; 12VDC; 12A; BG LOVATO ELECTRIC
Prekės kodas
11BG1201D012
Tiekėjo prekės aprašymas
Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NC; 12VDC; 12A; BG
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
11BG1201D012
Contacts configuration
NO x3
Control voltage
12V DC
Height
58mm
Insulation voltage
690V
Integrated auxiliary contacts
NC
Leads
screw terminals
Manufacturer
LOVATO ELECTRIC
Manufacturer series
BG
Max. operating current
12A
Mounting
for DIN rail mounting
Operating temperature
-40...60°C
Type of contactor
3-pole
Width
44mm