Prekės kodas: RB121G-12VDC
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
ABB
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
98.70
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra2 vnt.
Prekės aprašymas
ABB
Relay: interface; SPDT; Ucoil: 12VDC; 6A; 6A/250VAC ABB
Prekės kodas
RB121G-12VDC
Tiekėjo prekės aprašymas
Relay: interface; SPDT; Ucoil: 12VDC; 6A; 6A/250VAC
Tiekėjo specifikacijos
Product code
RB121G-12VDC
Supplier's product code
RB121G-12VDC
Product ID
U-2386318
AC contacts rating @R
6A / 250V AC
Contacts configuration
SPDT
Electrical connection
screw terminals
Manufacturer
Max. operating current
6A
Mounting
for DIN rail mounting
Rated coil voltage
12V DC
Switched voltage
max. 250V AC