Prekės kodas: QUICK-TR1300A
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
871.20
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra3 vnt.
Prekės aprašymas
Station: hot air; digital,with push-buttons; 1300W; 100÷500°C QUICK
Prekės kodas
QUICK-TR1300A
Tiekėjo prekės aprašymas
Station: hot air; digital,with push-buttons; 1300W; 100÷500°C
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
QUICK-TR1300A
Supplier's product code
QUICK-TR1300A
Product ID
U-1882904
Applications of soldering equipment
PLCC
Dimensions
215x230x155mm
Hot air flow range
6...70l/min
Hot air temperature range
100...500°C
Kind of display used
LCD
Kind of heating element
ceramic
Manufacturer
QUICK
Soldering equipment features
can operate in lead-free technology
Standard equipment
nozzle 5mm
Station functions
temperature calibration
Station power
1.3kW