Prekės kodas: ANC-202-19-20YE
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (rul.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
2.25
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra7 rul.
Prekės aprašymas
Tape: electrical insulating; W: 19mm; L: 20m; Thk: 0.19mm; yellow ANTICOR
Prekės kodas
ANC-202-19-20YE
Tiekėjo prekės aprašymas
Tape: electrical insulating; W: 19mm; L: 20m; Thk: 0.19mm; yellow
Tiekėjo specifikacijos
Adhesion to steel
1.6N/cm
Colour
yellow
Dielectric strength
49kV/mm
Elongation at rupture
380%
Kind of adhesive
synthetic caoutchouc
Length
20m
Manufacturer
ANTICOR
Operating temperature
-10...85°C
Resistance to
most of solvents
Tape application
bundling
Tape material
PVC film
Tensile strength
34N/cm
Thickness
0.19mm
Type of tape
electrical insulating
Width
19mm