Prekės kodas: MBT.30P-M5X10-C9
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
3.90
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra15 vnt.
Prekės aprašymas
Knob; Ø: 31mm; Ext.thread: M5; 10mm; H: 24mm; technopolymer PP; MBT-P ELESA+GANTER
Prekės kodas
MBT.30P-M5X10-C9
Tiekėjo prekės aprašymas
Knob; Ø: 31mm; Ext.thread: M5; 10mm; H: 24mm; technopolymer PP; MBT-P
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
MBT.30P-M5X10-C9
Brand
ELESA+GANTER
Supplier's product code
MBT.30P-M5X10-C9
Product ID
U-2197946
Body colour
black
Body material
technopolymer PP
Cap colour
black
Diameter
31mm
External thread
M5
Height
24mm
Manufacturer
ELESA+GANTER
Manufacturer series
MBT-P
Plunger material
steel
Thread length
10mm