Lemputė BA9s 24V 2W
Prekės kodas: BA9S24V2W
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kaina su LEMONA+ kortele:
ir sutaupyk nuo
0.03
(-3%)
0.96
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-19
didmeninis
Min. kiekis: 1
Matas: vnt.
Iš viso:
0.99
Pakuotė = 10 vnt.
Dėžė = 100 vnt.
Yra10 vnt.
Vilniaus Žirmūnų parduotuvė
Yra8 vnt.
Vilniaus Naujamiesčio parduotuvė
Yra12 vnt.
Kauno parduotuvė
Yra2 vnt.
Klaipėdos parduotuvė
Yra14 vnt.
Šiaulių parduotuvė
Yra20 vnt.
Centrinis sandėlis LEZ
home deliveryPristatymas į namus 1-2 d.d.
Shipping parcelPristatymas į paštomatą 1-2 d.d.
Pristatymo terminai
lemona shop
Atsiėmimas LEMONA parduotuvėje
Atsiėmimas LEMONA parduotuvėje Nemokamai
Užsakymai apdorojami ir vykdomi darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00.
Kiekis parduotuvėje
Yra10 vnt.
Vilniaus Žirmūnų parduotuvė
Yra8 vnt.
Yra12 vnt.
Kauno parduotuvė
Yra2 vnt.
Klaipėdos parduotuvė
Yra14 vnt.
Šiaulių parduotuvė
Yra20 vnt.
Centrinis sandėlis LEZ
Prekės aprašymas
Filament lamp bayonet 24V BA9S T3 1/4 Ø10.3mm L:30mm 85mA
Specifikacijos
SKU
47950
Svoris
0.002 kg.
Barkodai
Galia, W
2
Prekinis ženklas
Spalva
skaidri
Srovė, A
0.08
Tipas
kaitrinė
Valdymo įtampa, V
24
Prekės kodas
BA9S24V2W
Lizdas/cokolis
BA9s
Vardinė įtampa DC, V
24
Vardinė įtampa AC, V
Galia., W
2
Dirbtinio intelekto sugeneruotas prekės aprašymas
BA9s 24V 2W Lemputė - patikima ir efektyvi
Bailey BA9s 24V 2W lemputė yra puikus pasirinkimas įvairiems signalizavimo ir indikavimo tikslams. Ši lemputė pasižymi ilgaamžiškumu ir patikimumu, todėl puikiai tinka naudoti automobiliuose, motocikluose, sunkvežimiuose, valtyse ir kitose transporto priemonėse.
Pagrindinės savybės:
  • Lemputės tipas: BA9s
  • Įtampa: 24V
  • Galia: 2W
  • Srovė: 85mA
  • Lemputės dydis: T3 1/4
  • Ilgis: 30mm
Privalumai:
  • Ilgas tarnavimo laikas
  • Aukštas patikimumas
  • Efektyvus šviesos srautas
  • Lengvas montavimas
Naudojimo sritys:
  • Signalizavimo lemputės
  • Indikatoriai
  • Priekiniai žibintai
  • Galiniai žibintai
  • Posūkio signalai
  • Stovėjimo žibintai
  • Rūko žibintai
Kodėl verta rinktis Bailey BA9s 24V 2W lemputę?
Bailey BA9s 24V 2W lemputė yra patikima ir efektyvi, todėl puikiai tinka naudoti įvairiose transporto priemonėse. Ši lemputė pasižymi ilgaamžiškumu ir patikimumu, todėl galite būti tikri, kad ji tarnaus ilgai ir be problemų.
  • Pavadinimų ar modelių neatitikimai: DI gali netiksliai pateikti produkto pavadinimą ar modelį.
Tiekėjo prekės aprašymas
Filament lamp: bayonet; BA9S; 24VDC; 85mA; Bulb: T3 1/4; 2W; L: 30mm
Tiekėjo specifikacijos
Current rating
85mA
Diameter
10.3mm
Kind of bulb
T3 1/4
Kind of handle
BA9S
Length
30mm
Luminous flux
6.3lm
Manufacturer
BRIGHTMASTER
Nominal life
10000h
Operating voltage
24V DC
Power
2W