Prekės kodas: APTGT200DA120G
no gallery
no gallery
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Module: IGBT; diode/transistor; boost chopper; Urmax: 1.2kV; SP6C MICROCHIP TECHNOLOGY
Prekės kodas
APTGT200DA120G
Tiekėjo prekės aprašymas
Module: IGBT; diode/transistor; boost chopper; Urmax: 1.2kV; SP6C
Tiekėjo specifikacijos
Product code
APTGT200DA120G
Application
motors
Case
SP6C
Collector current
200A
Electrical mounting
screw
Gate-emitter voltage
±20V
Manufacturer
MICROCHIP TECHNOLOGY
Max. off-state voltage
1.2kV
Mechanical mounting
screw
Pulsed collector current
400A