Prekės kodas: TKC-LC135H-M2-D
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
18.30
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1 vnt.
Prekės aprašymas
Enclosure: multipurpose; X: 76mm; Y: 135mm; Z: 35mm; LC; ABS; IP40 TAKACHI
Prekės kodas
TKC-LC135H-M2-D
Tiekėjo prekės aprašymas
Enclosure: multipurpose; X: 76mm; Y: 135mm; Z: 35mm; LC; ABS; IP40
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
TKC-LC135H-M2-D
Supplier's product code
TKC-LC135H-M2-D
Product ID
U-2200654
Body colour
dark grey
Dimension Y
135mm
Dimension X
76mm
Dimension Z
35mm
Enclosure material
ABS
Flammability rating
UL94V-0
IP rating
IP40
Manufacturer
TAKACHI
Manufacturer series
LC
Operating temperature
-10...60°C