Prekės kodas: LAS1GQH-11ZELW24VS
Prekės aprašymas
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPDT; 3A/220VAC; 5A/24VDC; IP65 ONPOW
Prekės kodas
LAS1GQH-11ZELW24VS
Tiekėjo prekės aprašymas
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPDT; 3A/220VAC; 5A/24VDC; IP65
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
LAS1GQH-11ZELW24VS
Brand
ONPOW
Supplier's product code
LAS1GQH-11ZELW24VS
Product ID
U-1922176
AC contacts rating @R
3A / 220V AC
Backlight colour
white
Button shape
prominent
DC contacts rating @R
5A / 24V DC
Illumination voltage
24V
Leads
screw terminals
Manufacturer series
LAS1GQ
Max. contact resistance
:50mΩ
Mounting hole diameter
Ø19mm
Operating temperature
-25...55°C
Related items
M12-19H
Test voltage
1.5kV