Prekės kodas: MTA16F-10EYB12VS
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
10.65
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra12 vnt.
Prekės aprašymas
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPST-NO; 50mA/24VDC; IP65; blue ONPOW
Prekės kodas
MTA16F-10EYB12VS
Tiekėjo prekės aprašymas
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPST-NO; 50mA/24VDC; IP65; blue
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
MTA16F-10EYB12VS
Brand
ONPOW
Supplier's product code
MTA16F-10EYB12VS
Product ID
U-1922402
Actuator colour
silver
Backlight colour
blue
Body colour
silver
Body material
stainless steel
Button shape
flat
Contacts configuration
SPST-NO
DC contacts rating @R
50mA / 24V DC
Electrical life
500000 cycles
Illumination
LED
Illumination voltage
12V
IP rating
IP65
Lead length
0.3m
Leads
cables
Manufacturer
ONPOW
Manufacturer series
MTA16
Max. contact resistance
:50mΩ
Mechanical durability
500000 cycles
Min. insulation resistance
1GΩ
Mounting hole diameter
Ø16mm
Number of positions
2
Operating Force
3.8N
Operating temperature
-25...55°C
Ring shape
rounded
Stable positions number
1
Switching method
OFF-(ON)
Test voltage
1.5kV