Prekės kodas: B2.2X4.5/BN33
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Screw; for metal; 2.2x4.5; Head: cheese head; Phillips; PH1; zinc BOSSARD
Prekės kodas
B2.2X4.5/BN33
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; for metal; 2.2x4.5; Head: cheese head; Phillips; PH1; zinc
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B2.2X4.5/BN33
Supplier's product code
B2.2X4.5/BN33
Product ID
U-1902617
BN standard
BN 33
Cut size
PH1
DIN standard
DIN 7981F
Head diameter
4.2mm
Head height
1.8mm
ISO standard
ISO 7049
Kind of cut
Phillips
Kind of head
cheese head
Length
4.5mm