Prekės kodas: B40X12/BN13577
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-499
didmeninis
Min. kiekis: 100
Kartotinis: 100
Iš viso:
15.00
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra2098 vnt.
Prekės aprašymas
Screw; for plastic; 4x12; Head: button; Phillips; PH2; steel; zinc BOSSARD
Prekės kodas
B40X12/BN13577
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; for plastic; 4x12; Head: button; Phillips; PH2; steel; zinc
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B40X12/BN13577
Brand
BOSSARD
Supplier's product code
B40X12/BN13577
Product ID
U-124769
BN standard
BN 13577
Conform to the norm
WN 1412
Cut size
PH2
Head diameter
7mm
Head height
2.7mm
Kind of cut
Phillips
Kind of head
button
Length
12mm