Prekės kodas: B4X12/BN20095
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Screw; for plastic; with flange; 4x12; Head: button; Torx®; TX20 BOSSARD
Prekės kodas
B4X12/BN20095
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; for plastic; with flange; 4x12; Head: button; Torx®; TX20
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B4X12/BN20095
Brand
BOSSARD
Supplier's product code
B4X12/BN20095
Product ID
U-1903580
BN standard
BN 20095
Conform to the norm
WN 1451
Cut size
TX20
Flange diameter
8mm
Hardness
380 HV
Head height
2.6mm
Kind of cut
Torx®
Kind of head
button
Length
12mm