Prekės kodas: B4X12/BN3327
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Screw; 4x12; Head: countersunk; Pozidriv; PZ2; steel; zinc; BN 3327 BOSSARD
Prekės kodas
B4X12/BN3327
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; 4x12; Head: countersunk; Pozidriv; PZ2; steel; zinc; BN 3327
Supplier's product code
B4X12/BN3327
Product ID
U-1903588
BN standard
BN 3327
Cut size
PZ2
DIN standard
DIN 7500M
Head diameter
7.5mm
Head height
2.2mm
Kind of cut
Pozidriv
Kind of head
countersunk
Length
12mm