Prekės kodas: HBJD-40DWA3RYG24B
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-2
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
55.30
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Signalling column; red/yellow/green; LED; 24VDC; 24VAC; HBJD-40 ONPOW
Prekės kodas
HBJD-40DWA3RYG24B
Tiekėjo prekės aprašymas
Signalling column; red/yellow/green; LED; 24VDC; 24VAC; HBJD-40
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
HBJD-40DWA3RYG24B
Supplier's product code
HBJD-40DWA3RYG24B
Product ID
U-2400529
Colour
red/yellow/green
Diameter
40mm
Kit contents
mounting screws
Light source
LED
Manufacturer
ONPOW
Manufacturer series
HBJD-40
Operating temperature
-25...55°C
Signalling method
continuous light
Supply voltage
24V DC