Prekės kodas: PT10LV10-472A-PM
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.65
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra2004 vnt.
Prekės aprašymas
Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 4.7kΩ; 150mW PIHER
Prekės kodas
PT10LV10-472A-PM
Tiekėjo prekės aprašymas
Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 4.7kΩ; 150mW
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
PT10LV10-472A-PM
Supplier's product code
PT10LV10-472A-PM
Product ID
U-2193859
Body dimensions
10.3x10x4.8mm
Characteristics
linear
Electrical rotation angle
220°
Kind of potentiometer
single turn
Manufacturer
PIHER
Mechanical durability
1000 cycles
Mechanical rotation angle
235°
Mounting
THT
Operating temperature
-25...70°C
Power
0.15W
Resistance
4.7kΩ
Temperature coefficient
300ppm/°C
Terminal pitch
5x10mm
Type of potentiometer
mounting
Tolerance
±20%