Prekės kodas: ST15NV15-103A-E-PM
no gallery
no gallery
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 10kΩ; 250mW PIHER
Prekės kodas
ST15NV15-103A-E-PM
Tiekėjo prekės aprašymas
Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 10kΩ; 250mW
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
ST15NV15-103A-E-PM
Product ID
U-2205035
Body dimensions
15x16.5x6mm
Characteristics
linear
Electrical rotation angle
333°
Kind of potentiometer
single turn
Manufacturer
PIHER
Mechanical durability
1000 cycles
Mechanical rotation angle
360°
Mounting
THT
Operating temperature
-25...70°C
Power
0.25W
Resistance
10kΩ
Terminal pitch
10x15mm
Type of potentiometer
mounting
Tolerance
±30%