Prekės kodas: JYAA2471KCB065000B
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-99
didmeninis
Min. kiekis: 10
Kartotinis: 10
Iš viso:
1.50
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra4260 vnt.
Prekės aprašymas
Capacitor: ceramic; Y2; 470pF; 300VAC; Y5P; ±10%; 7.5mm Jb Capacitors
Prekės kodas
JYAA2471KCB065000B
Tiekėjo prekės aprašymas
Capacitor: ceramic; Y2; 470pF; 300VAC; Y5P; ±10%; 7.5mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
JYAA2471KCB065000B
Brand
Jb Capacitors
Supplier's product code
JYAA2471KCB065000B
Product ID
U-1876615
Capacitance
0.47nF
Dielectric
Y5P
Kind of capacitor
Y2
Manufacturer
Jb Capacitors
Operating voltage
300V AC
Terminal pitch
7.5mm
Type of capacitor
ceramic
Tolerance
±10%