Prekės kodas: M5010055-CRY
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-2
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
284.05
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1 vnt.
Prekės aprašymas
Module: thyristor; double series; 1.2kV; 100A; M50; Ufmax: 1.2V SENSATA / CRYDOM
Prekės kodas
M5010055-CRY
Tiekėjo prekės aprašymas
Module: thyristor; double series; 1.2kV; 100A; M50; Ufmax: 1.2V
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
M5010055-CRY
Case
M50
Electrical mounting
screw
Load current
100A
Manufacturer
SENSATA / CRYDOM
Max. forward impulse current
1.5kA
Max. forward voltage
1.2V
Max. off-state voltage
1.2kV