Prekės kodas: STT181GK18B-SIR
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-2
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
65.40
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra8 vnt.
Prekės aprašymas
Module: thyristor; double series; 1.8kV; 181A; Ifmax: 300A; 34MM SIRECTIFIER
Prekės kodas
STT181GK18B-SIR
Tiekėjo prekės aprašymas
Module: thyristor; double series; 1.8kV; 181A; Ifmax: 300A; 34MM
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
STT181GK18B-SIR
Case
34MM
Electrical mounting
screw
Features of semiconductor devices
glass passivated
Gate current
150mA
Load current
181A
Manufacturer
SIRECTIFIER
Max. forward impulse current
5.25kA
Max. forward voltage
1.65V
Max. load current
300A
Max. off-state voltage
1.8kV
Mechanical mounting
screw
Semiconductor structure
double series
Threshold on-voltage
0.88V