Prekės kodas: B31.5/1.75/BN804
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-499
didmeninis
Min. kiekis: 100
Kartotinis: 100
Iš viso:
30.00
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra200 vnt.
Prekės aprašymas
Washer; disk spring,spring; M16; D=31.5mm; h=1.75mm; spring steel BOSSARD
Prekės kodas
B31.5/1.75/BN804
Tiekėjo prekės aprašymas
Washer; disk spring,spring; M16; D=31.5mm; h=1.75mm; spring steel
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B31.5/1.75/BN804
BN standard
BN 804
DIN standard
DIN 2093
Height
1.75mm
Internal diameter
16.3mm
Kind of washer
spring
Manufacturer
BOSSARD
Material
spring steel
Outside diameter
31.5mm