Prekės kodas: B8/16.6/BN65212
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-99
didmeninis
Min. kiekis: 10
Kartotinis: 10
Iš viso:
14.50
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra150 vnt.
Prekės aprašymas
Washer; internally serrated,externally serrated; M8; D=16.6mm BOSSARD
Prekės kodas
B8/16.6/BN65212
Tiekėjo prekės aprašymas
Washer; internally serrated,externally serrated; M8; D=16.6mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B8/16.6/BN65212
Supplier's product code
B8/16.6/BN65212
Product ID
U-126732
BN standard
BN 65212
Engineering PN
NL8sp
Height
2.5mm
Internal diameter
8.7mm
Kind of washer
externally serrated
Manufacturer
BOSSARD
Manufacturer series
NORD-LOCK
Material
hardened steel
Outside diameter
16.6mm